pondelok 20. októbra 2014

Aztán megpróbálta a központ

Mielőtt kölcsönös kedvenc volt az esély kiegyensúlyozott, de a végén a kilencven perc alatt egyértelmű, hogy jobb formában találja magát látogató Gladbach. Ő egyértelműen azt tanácsolta a rivális, és költözött a második helyen, mint a szuverén Bayern München. Bittencourt egy szabadrúgásból középre. Elkapta a labdát, minden gond nélkül Sommer. Kapus Sommer volt elfoglalva is próbál Jimmy Briand, bet365 online sport fogadás de a francia csatár, mint a célok nem tudott örülni, mert Sommer megbirkózni tökéletesen. Az első tíz bet365 fogadási bónuszok percében többnyire közvetlenül a gateway Sommer, aki már több alkalommal, hogy nézd idegesen felett védők. Minél unibet internetes fogadóirodák nagyobb sokk hozta a tizennegyedik percben, amelyben a Max Kruse futott a büntetőterületen belül szebb cross Dominguez és vezette pontosan a jobb kapufa 1-0 a vendégek rendelkezésére. Pets, persze, bet365 bónusz jó üzlet volt egy ideig, amíg tudta folytatni a játékot, és újra megteszi tevékenységeket. unibet ingyen fogadások De az összegyűjtött cél, és lelkes közönsége bet365 fogadás bónusz vissza őket semmi mást csinálni. Szép rúgás előtt cél Pander küldött első, de Sommer volt a labda az időben. Aztán megpróbálta a központ fejléces Josele, de vezette át a cél. Idővel a labda gyakrabban ingadozik betölti a vendég, amely megfelel kezében egy léggömb, és megpróbálta elengedni főleg haza minden veszélyes helyzetet. Ők addig tartott, amíg elhagyja az öltözők.

Hasonló kép volt látható is az elején a második felében, amikor fordítva haza elismerte. Miután a rossz a Kruseho a labdát, bélelt Raffael és Granit Xhaka. Az utóbbi volt a labda a pártfogás és szépen helyezett lövés adta a kapus Ron-Robert Zieler legkisebb esély. Zieler a labdát, míg nyújtás, de ahogy a hálózat nem akadályozza meg, így Borussia Mönchengladbach vezetett két góllal - 2: 0. Néhány perc múlva megszólalt a kapufa. Után húzza a központja a gyönyörű kézzel vissza, mielőtt az üres kapu középre a labdát Tony Jantschkemu, aki villant egy nagy szöget, és a labda csak súrolta unibet online fogadási a kapufát.